vipwatches fake watches
Dobro došli Gost
 (Registracija -  Prijava)
Dolazi Šef!?
Portal FORUM Download
Posljednje Najave: TOJESIGURA I BET-AT-HOME NAGRAĐUJU Gostiju Online: 51    Članova Online: 0
Duplanje
Tojesigura.com - klađenje i kladionice Forum : Strategije ulaganja i sistemi oklada

Napisano u Strategije ulaganja i sistemi oklada
Članovi pregledavaju Temu: None

Pošalji novu temuOdgovori
Prijašnja tema :: Slijedeća tema
Autor Poruka
  Eddiezg

Kadet
Kadet

Pristupio/la: 11.Veljača.2009
Poslano: 13.Veljača.2009 u 20:32 | IP zapisan Citiram Eddiezg

Evo danasnja utakmica je zavrsila opet x-om(1:1)

DOBITAK:40,94KN

HOKEJASKA BANKA:378KN

Posto sam opet  pogodio sada opet mjenjam par..odlucio sam se za HV 71 iz 1.Švedske lige
------------------------------------------------------------ --------------------
------------------------------------------------------------ --------------------
HOKEJASKA BANKA:378KN

HV 71-Skelleftea(14.02. 16:00)

TIP:X
KOEF:4,40(Super sport)
ULOG:10KN
DOBITAK:41,89KN

STANJE HOKEJASKE BANKE:368KN
------------------------------------------------------------ -------------------
  Status: Offline
Pogledaj Eddiezg's Profil Pretraži druge poruke poslane od Eddiezg

Guests

Gost
Gost

Pristupio/la: 01.Listopad.2003
Poslano: 14.Veljača.2009 u 02:26 | IP zapisan Citiram Guests

dobro si počeo sa ovim  iksevima ,samo što ja u ovoj igri ne vidim cilj...a nisi ga ni napisao...po tvojoj igri ,ako pogodiš 7,8 ikseva zaredom (što je vrlo,vrlo teško,al ipak moguče) zaradičeš početnu banku...ej čovječe,pogodiš 8 ikseva u hokeju sa koeficijentima oko 4.00 i zaradiš onoliko koliko si mislio potrošiti na ovu "strategiju" ...ako te to zadovoljava u redu,al dosta je neisplativo...i šta če biti  ako se banka počne topiti ?...onda češ tek početi duplavati?
  Status: Online
Pogledaj Guests's Profil Pretraži druge poruke poslane od Guests

Eddiezg

Kadet
Kadet

Poslano: 14.Veljača.2009 u 10:22 | IP zapisan Citiram Eddiezg

cilje je da fulam 4-5 puta pa onda 6.-8.put pogodim ak me kuzis,kada ulotim 160kn dobitak ce biti 600:D..i da znas nes o duplanju nebi to napiso..dupla se samo kada gubis..kada dobijes krece se od pocetka..jer da stalno duplam nebi mi ni 30 000kn bilo dosta..gle zakaj vi stalo tu po forumu sam jedan drugom prigovarate kaj god pokusa..bit foruma je da se nade mogucnost zarade bila ona 20kn..a ne kaj god neko proba vi ga po*erete..ja bi bas takvima davo banove..unistavaju atmosferu..gle dok sam u +dobro je..p.s. malo podrske bi dobro doslo

Uređeno od Eddiezg - 14.Veljača.2009 u 10:24

Guests

Gost
Gost

Pristupio/la: 01.Listopad.2003
Poslano: 14.Veljača.2009 u 10:34 | IP zapisan Citiram Guests

neću se obazirati na tvoje svađalačke komentare...neznam ništa o duplanju ,ali zato javno dajem podršku tvojoj strategiji ...

P.S. ako mi odgovoriš koliko je 2+2:2 ,možda i ja počnem duplavat ...

Status: Online
Pogledaj Guests's Profil Pretraži druge poruke poslane od Guests

Eddiezg

Kadet
Kadet

Poslano: 14.Veljača.2009 u 14:00 | IP zapisan Citiram Eddiezg

hahaha kako si smjesan evo umirem..ej frajeruj daj rade nemoj postat i ucini mi uslugu..a fore su ti lose..malo sam te gore popljuvo i sadabacas enge glupe fore..

david_west

eXtraTiper KOŠARKA
eXtraTiper KOŠARKA

Pristupio/la: 20.Svibanj.2008
Poslano: 14.Veljača.2009 u 14:06 | IP zapisan Citiram david_west

davorvar je napisao:

neću se obazirati na tvoje svađalačke komentare...neznam ništa o duplanju ,ali zato javno dajem podršku tvojoj strategiji ...

P.S. ako mi odgovoriš koliko je 2+2:2 ,možda i ja počnem duplavat ...

3 Davore pocinjes??

-----------------

Kid , you have seen nothing yet ;)
Pogledaj david_west's Profil Pretraži druge poruke poslane od david_west

david_west

eXtraTiper KOŠARKA
eXtraTiper KOŠARKA

Poslano: 14.Veljača.2009 u 14:24 | IP zapisan Citiram david_west

Eddiezg je napisao:
hahaha kako si smjesan evo umirem..ej frajeruj daj rade nemoj postat i ucini mi uslugu..a fore su ti lose..malo sam te gore popljuvo i sadabacas enge glupe fore..

moj savijet ti je da se manis tog duplanja, barem dok ne skupis par milja , zasto??

Radio sam ja to sa starim i njegovim prijateljem i ja. I ovako je bilo uzmemo svaki po par iz tri lige ( i tu smo malo fulali jer mozda bolje da smo uzeli iz iste ( mozda bi bila veca mogucnost - kontinuiranog dobitka) lige) ; i cini mi se da su ( naravno nakon sto smo dobro proucili statistku) bili Frankfurt , mislim Sedan i jos jedan iz talijanske mozda nesjecam se. I imamo jebeno zalede ( dobro mi smo pogrijesili sto smo igrali tri kluba al neka) ( sto se para tice). I nista igramo mi jedno mj. dana i ono dobivamo neki plus to bio oko milje mozda malo vise i dode nam da 4 kola niko ne odigra x , stavimo mi oko 3 milje i ok ( jos kada dodes do takvih uloga nemoras ni duplat da bi bio u plusu mozes i manje stavit - lupam stavio si 300 sljedeci put mozes 500 i opet ces biti u plusu - posebno ako igras hokej ako si x-evi veci), i nista stavimo mi te 3 milje i sljedeci put stavimo 5 i to je bilo ok i kada smo mi shvatil da ako i sada legnemo moramo stavit oko 10 milja i da sljedeci put ako bi slucajno legli da bi morali preko 15 tada smo shvatili da je to to s tom igrom, ako igras 1 par, i bez 5 milja nemoj ni kretat, badava mislis nece nece nek ti se jednom zareda 4-5 bez iksa trebas ti onda stavit sljedeci put 500kn pa 800 pa 1600 sve je ok 20-40-80-160 to je nista i ako onda ne bude sljedece tri puta pocinjes sumnjat a ako nestavis a bude x, ispo si ivica, ok pokusavaj ali u praksi ne kreci bez povece svoe novca.

-----------------

Eddiezg

Kadet
Kadet

Poslano: 14.Veljača.2009 u 14:49 | IP zapisan Citiram Eddiezg

gle ja cu igrat tvrdoglav sam ak vam smeta da to testam na forumu ok gg

Rodjo 2.

Admin2
Admin2

Pristupio/la: 01.Travanj.2004
Poslano: 14.Veljača.2009 u 15:14 | IP zapisan Citiram Rodjo 2.

Eddiezg, ne smeta, rekao sam ti već.
West ti je rekao svoje osobno mišljenje s kojim se i ja slažem, ali ti samo nastavi! Moraš to odradit malo duže vrijeme da bi se vidjelo na čemu si. I u pravu si ako stvarno ne igraš još uvijek za prave pare, nego samo ovdje testiraš imaginarno.

P.S. Na davorova 'wanna be funny' matematička pitanja se ne obaziri.

Proći im ne daju!
Pogledaj Rodjo 2.'s Profil Pretraži druge poruke poslane od Rodjo 2.

david_west

eXtraTiper KOŠARKA
eXtraTiper KOŠARKA

Poslano: 14.Veljača.2009 u 15:22 | IP zapisan Citiram david_west

david_west je napisao:

Eddiezg je napisao:

moj savijet ti je da se manis tog duplanja, barem dok ne skupis par milja , zasto??

Radio sam ja to sa starim i njegovim prijateljem i ja. I ovako je bilo uzmemo svaki po par iz tri lige ( i tu smo malo fulali jer mozda bolje da smo uzeli iz iste ( mozda bi bila veca mogucnost - kontinuiranog dobitka) lige) ; i cini mi se da su ( naravno nakon sto smo dobro proucili statistku) bili Frankfurt , mislim Sedan i jos jedan iz talijanske mozda nesjecam se. I imamo jebeno zalede ( dobro mi smo pogrijesili sto smo igrali tri kluba al neka) ( sto se para tice). I nista igramo mi jedno mj. dana i ono dobivamo neki plus to bio oko milje mozda malo vise i dode nam da 4 kola niko ne odigra x , stavimo mi oko 3 milje i ok ( jos kada dodes do takvih uloga nemoras ni duplat da bi bio u plusu mozes i manje stavit - lupam stavio si 300 sljedeci put mozes 500 i opet ces biti u plusu - posebno ako igras hokej ako si x-evi veci), i nista stavimo mi te 3 milje i sljedeci put stavimo 5 i to je bilo ok i kada smo mi shvatil da ako i sada legnemo moramo stavit oko 10 milja i da sljedeci put ako bi slucajno legli da bi morali preko 15 tada smo shvatili da je to to s tom igrom, ako igras 1 par, i bez 5 milja nemoj ni kretat, badava mislis nece nece nek ti se jednom zareda 4-5 bez iksa trebas ti onda stavit sljedeci put 500kn pa 800 pa 1600 sve je ok 20-40-80-160 to je nista i ako onda ne bude sljedece tri puta pocinjes sumnjat a ako nestavis a bude x, ispo si ivica, ok pokusavaj ali u praksi ne kreci bez povece svoe novca.

jebote kada moram sebe citirat , duplaj vidi se da si tek poceo , niko ti ne brani pisi tu koliko hoces nikom ne smeta , napisem svoje misljenje i iskustvo a ti koji k.. odma skaces? Jebo te i to tvoje duplanje , duplaj do Boga i nazad sto se mene tice boli me k.. za tvoje novce, samo nemoj mislit da si popio svu pamet svijeta - pokusali su to puno prije tebe i to s puno vise novca i popadali su - najgore je kada te u pocetku krene, razbahatis se a mora doc suho vrijeme isto ko i po logici da u 4-5 kola mora biti x tako isto s toliko malo novca mora doc 5 kola bez x , dobro pise na naslovnici , martingale ?? bolje ne, shvati ces sam kada si tvrdoglav samo se nadam da te nece ko Drpica trazit po Zagrebu jer sumnjam da ti imas Mamica iza sebe.

-----------------

1 Korisnik(a) pregledava ovu temu, 1 gostiju i 0 članova
0 Clan(ova):
<< Prijašnja tema Podijeli s drugima: 
| Više
Slijedeća tema >>

<< Prijašnja Stranica od 5 Dalje >>
  OdgovoriPošalji novu temu
Verzija za ispis Verzija za ispis

Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete brisati svoje poruke u ovom forumu
Vi ne možete uređivati svoje poruke u ovom forumu
Vi ne možete kreirati ankete u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Skok na forum

Čekajući da se učita stranica, izgubili ste 0.8438 sekundi.
ugg outlet
Open / Close Module Close Module
Posljednje poruke foruma
www.officialmapleleafsproshop.com
Posljednji Odgovor od hong wei
U forumu: NOGOMET

www.officialsabres.com

www.officialsharks.com

www.officialpenguinsproshop.com

Redskins 53-Man Roster projection: Offens
Posljednji Odgovor od douhua2233

Ravens vs. Bears post-game: MVP

www.packerscheapstore.com

The Carolina Panthers’ win against the Ph

www.officialcapitals.com

www.officialcapitals.com

www.officialcapitals.com

www.kansascitychiefsteamonline.com

Dolphins at Jets final score and immediat

tojesigura.com provjerene i preporučene kladioniceTojesigura.com preporučene i provjerene kladionice
bet-at-home.com

[ Vrijeme izvršavanja skripte: 0.9063 ]
[ Članovi pregledavaju stranicu: none ]

Copyright ©2002-2012 Tojesigura.com [10 GODINA S VAMA!]
Sva prava zadržana.

Iznad 18Tojesigura.com pruža informacije o sportskom klađenju koje je zabranjeno za maloljetnike.
Osobe koje imaju problema s klađenjem ovdje mogu pronaći pomoć.

Tojesigura.com je najpreglednija na razlučivosti ekrana od 1024x768.
Nazad na Vrh